dr. Špela Stres, LL.M., MBA,
patentna zastopnica

Vodja Centra za prenos tehnologij in
inovacij

spela.stres@ijs.si

 

mag. Marjeta Trobec

Vodja delovne skupine za upravljanje s tehnologijami
Višji strokovnjak za sodelovanje z industrijo

marjeta.trobec@ijs.si

 

France Podobnik

Vodja delovne skupine za sodelovanje z industrijo

france.podobnik@ijs.si

 

dr. Levin Pal

Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Strokovnjak za sodelovanje z industrijo

levin.pal@ijs.si

 

mag. Robert Blatnik

Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Strokovnjak za odcepljena podjetja
Koordinator ITTC

robert.blatnik@ijs.si

 

dr. Žiga Bolta

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Strokovnjak za sodelovanje z industrijo

ziga.bolta@ijs.si

 

Tomaž Lutman

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Asistent na področju sodelovanja z industrijo

tomaz.lutman@ijs.si

 

Barbara Bercko

Asistent na področju upravljanja s tehnologijami
Asistent na področju sodelovanja z industrijo

barbara.bercko@ijs.si

Špelca Kompara

 

Špelca Kompara

Asistent na področju upravljanja s tehnologijami
Komunikacije in organizacija dogodkov

spelca.kompara@ijs.si

 

Gašper Juvančič

Asistent na področju sodelovanja z industrijo

gasper.juvancic@ijs.si

 

Luka Virag

Pravni strokovnjak

luka.virag@ijs.si

 

Mojca Šebjan Pušenjak

Administrativna sodelavka
Asistent na področju EU projektov

mojca.sebjan@ijs.si

 
 
 
 

V primeru vprašanj nam pišite na tehnologije@ijs.si. Z veseljem vam bomo pomagali!