dr. Špela Stres, LL.M., MBA,
patentna zastopnica

Certified Licensing Professional – CLP
Registered Technology Transfer Professional – RTTP
Vodja Centra za prenos tehnologij in inovacij

spela.stres@ijs.si

 

mag. Marjeta Trobec

Vodja delovne skupine za upravljanje s tehnologijami
Višji strokovnjak za sodelovanje z industrijo

marjeta.trobec@ijs.si

 

France Podobnik

Vodja skupine za povezovanje z industrijo

france.podobnik@ijs.si

 

dr. Levin Pal

Vodja skupine za zaščito intelektualne lastnine
Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

levin.pal@ijs.si

 

mag. Robert Blatnik

Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Strokovnjak za odcepljena podjetja
Koordinator dogodkov

robert.blatnik@ijs.si

 

dr. Žiga Bolta

Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

ziga.bolta@ijs.si

 

Tomaž Lutman

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

tomaz.lutman@ijs.si

 

Barbara Bercko

Asistent za odcepljena podjetja
Organizacija dogodkov

barbara.bercko@ijs.si

Špelca Kompara

 

Špelca Kompara

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami
Komunikacije in odnosi s podjetji

spelca.kompara@ijs.si

 

Gašper Juvančič

Strokovnjak na področju sodelovanja z industrijo

gasper.juvancic@ijs.si

 

Luka Virag

Pravni strokovnjak

luka.virag@ijs.si

 

Mojca Šebjan Pušenjak

Administracija in organizacija dogodkov
Asistent na področju projektnih povezav

mojca.sebjan@ijs.si

 

dr. Duško Odić

Tehnološka in projektna administracija
Koordinator na področju projektnih povezav

dusko.odic@ijs.si

 

Urška Mrgole

Asistent komunikacije in odnosov s podjetji
Strokovnjak na področju projektnih povezav
Organizacija dogodkov

urska.mrgole@ijs.si

 

mag. Aleš Dragar

Asistent za povezovanje z industrijo

ales.dragar@ijs.si

 

David Mirosavljević

Pravni strokovnjak

david.mirosavljevic@ijs.si

 

Matej Mrak

Asistent za upravljanje s tehnologijami

matej.mrak@ijs.si

 
 
 
 

V primeru vprašanj nam pišite na tehnologije@ijs.si. Z veseljem vam bomo pomagali!