dr. Špela Stres, LL.M., MBA,
patentna zastopnica

Certified Licensing Professional – CLP
Registered Technology Transfer Professional – RTTP

Vodja Centra za prenos tehnologij in inovacij
spela.stres@ijs.si

mag. Marjeta Trobec, Certified Licensing Professional – CLP

Strokovnjakinja za odcepljena podjetja in promocijo

marjeta.trobec@ijs.si

France Podobnik 

Vodja skupine za povezovanje z industrijo

france.podobnik@ijs.si

dr. Levin Pal 

Vodja skupine za zaščito, trženje, licenciranje in prodajo intelektualne lastnine

Predsednik sektorske skupine BioChemTech, Enterprise Europe Network

Podpredsednik Združenja profesionalcev za prenos tehnologij Slovenije

levin.pal@ijs.si

mag. Robert Blatnik, Certified Licensing Professional – CLP

Višji strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

Strokovnjak za odcepljena podjetja

Član sektorske skupine IKT, Enterprise Europe Network

robert.blatnik@ijs.si

Matej Mrak 

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

matej.mrak@ijs.si

Tomaž Lutman

Strokovnjak za upravljanje s tehnologijami

Član sektorske skupine Materiali, Enterprise Europe Network

tomaz.lutman@ijs.si

 

Tomaž Justin, MBA 

Strokovnjak za povezovanje z industrijo

tomaz.justin@ijs.si

dr. Duško Odić 

Koordinator za področje projektov in administracijo

dusko.odic@ijs.si

Urška Mrgole 

Koordinatorica za promocijo in organizacijo dogodkov

KTT Project Manager

urska.mrgole@ijs.si

 

 

Robert Premk 

Strokovnjak za trženje tehnologij

robert.premk@ijs.si

   
       

V primeru vprašanj nam pišite na tehnologije@ijs.si. Z veseljem vam bomo pomagali!